• +90 322 457 71 72
  • info@yararinsaat.com.tr
Awesome Image

1944’ten bu güne ‘’Yılların Tecrübesi İle ACAR’’

Acar Su Armatürleri üretiminde kullandığı ham madde ve ambalajlarda insan sağlığını ve doğal çevreyi koruyan bir üretim anlayış içerisindedir. Günümüzde Türk Standartları Enstitüsü’nün belirlemiş olduğu TS EN 200, TS EN 817, ISO 9001 standartlarına sahip olup ürünlerinde güvenilirliği garantilemektedir.

70 yılı aşkın ticaret hayatıyla Türkiye’de geniş bir pazarlama ağına sahip olan Acar Su Armatürleri Dünya’nın farklı ülkelerine de ihracat yapmaktadır. Her geçen gün kalitesini artırarak, yeni ve dinamik tasarımlar geliştirerek ‘’Geleceğe Yatırım’’ sloganıyla yoluna devam etmektedir.

Acar Su Armatürleri Türkiye’de ‘’ACAR’’ markasını kanıtlamış, Dünya’da da Türk Malını en iyi şekilde temsil etmektedir. Hızla gelişen teknolojiyi kendi ürünlerinde kullanarak iddialı, modern ve dinamik tasarımları kullanıcılarına sunmadadır.

Acar Su Armatürleri tasarımları ile mutfak ve banyolara modern bir görünüm kazandırıyor, ergonomik ürünlerle hayatınızı kolaylaştırıyor, kaliteli ve şık tasarımlarla yaşamınıza mutluluk katıyor.

Armatür Serileri

Duş Sistemleri

Gömme Rezervuarlar

Klozet Kapakları

Banyo Aksesuarları

Engelli Ürün Grubu ve Çöp Kovası - Klozet Fırçası

Islak Zemin Ekipmanları